Akar

Son Teknoloji Makinalar ile Profesyonel Hizmetler Sunuyoruz.

İç Yıkım

İç yıkım, bir yapı içindeki alanların yapısal olmayan bir şekilde yıkılmasını içerir, genellikle mekanın yeniden kullanımı ve iyileştirilmesi için hazırlık yapılır. İç duvar ve tavanın sökülmesini, döşemenin yıkılmasını, kamu hizmetlerinin olası yeniden düzenlenmesini, malzemelerin kurtarılmasını ve seçici yapısal yıkımı içerir. Çözümler şunları içerir:

  • Tavanlar
  • İç duvarlar
  • Zeminin sökülmesi
  • Testere kesiminin sökülmesi

Yıkım Uzmanları ekibi inşaat konusunda uzman olduğu için, bir şantiyeyi, binayı, iç mekanı vb. Sorumlu bir şekilde yeniden inşa edebiliriz. İç yıkım hizmetlerimiz, sürekli olarak eğitilmiş denetçiler ve ustabaşı tarafından tasvir edilen doğru çalışmalar üzerine inşa edilir. Çalışırken günlük temizlik ve toz kontrolü sağlıyoruz.

Kontrollü Bina Yıkımı

Seçici Yıkım

Bazen bir binanın tamamını yıkmak, inşaat için bir alan hazırlamak için en uygun maliyetli veya ideal çözüm değildir. Bu, özellikle bina yapısal olarak sağlam olduğunda, tarihi bir bina olduğunda, yeniden tasarlandığında (depodan çatı katlarına) veya bina halihazırda belediye yönetmeliklerini karşıladığında ve bina kodları veya eklentileri yapıldığında geçerlidir. Bir alanı dönüştürmek, binanın genel sağlığını iyileştirmek veya bir uzantı eklemek isteyen bina sahipleri Seçmeli Yıkım çözümlerini düşünmelidir.

Yıkım Uzmanlıkları, bir bina içindeki malzemeleri ayıran ve sıralayan dikkatlice planlanmış sıralı faaliyetleri kullanarak eksiksiz bir süreç değerlendirmesi sağlar. Bu, israfı azaltmaya, verimliliği artırmaya ve projenin karbon ayak izini azaltmaya yardımcı olur. Sürecimiz şunları içerir:

+ Bilgi toplama ve proje planlaması, müşterinin hedefleri anlamak ve, kurtarılabilir tehlikeli ve geri dönüşümlü malzemeden ilişkin konumunu ölçme dahil

+ Kod inceleme, yani maksimum yükseklikler, boşluklar, peyzaj özellikleri çalışma, yaya güvenliği vb başlayacak gereksinimlerin olmasını sağlayacak olan anlayışı belirler.

+ Güvenlik hususları, gürültü seviyeleri, aydınlatma ihtiyaçları, destek destekleri vb. için hazırlık yapılmasını içeren bina hazırlığı

+ Uygulama, Müşterinin istediği bileşenleri tutmayı ve yapısal olmayan malzemeleri kaldırmayı içeren uygulama

+ Atıkları azaltmak için malzeme ayırma

+ Tadilat için hazırlık

Seçmeli yıkım, bir binayı tamamen yıkmadan değiştirmek veya iyileştirmek istediğinizde ideal çözümdür. Sektördeki en gelişmiş yıkım tekniklerini kullanan Keskin Karot, dış ve iç mekan projeleri için çevreci çözümler sunar. Her işe ayrıntıya, güvenliğe ve programınıza dikkat ederek yaklaşıyoruz. Seçmeli yıkımın ihtiyaçlarınız için en iyi seçim olup olmadığını öğrenmek için bizimle iletişime geçin.

Yapısal Yıkım

Yapısal yıkım, bir müşteri yeni inşaat için bir alan hazırlamaya çalıştığında genellikle gereklidir. Keskin Karot, mülkün en etkili şekilde sökülmesi için fizik ve geometriye dayalı yöntemler kullanan deneyimli bir yapısal yıkım firmasıdır.

Sürecimiz; duvarlar, zemin sistemleri, çatılar, temeller, temeller vb. Dahil olmak üzere binaları veya belirli yapısal bileşenleri yıkmak için kapsamlı ve güvenli prosedürler içerir. Deneyimli ekibimiz, yıkım sırasında uygun destek, mühendislik ve yapısal bütünlüğü sağlar. Uygun maliyetli ve zamanında yıkımı gerçekleştirmek için yetenekli ve deneyimli operatörler tarafından kullanılan ağır mekanik ekipmanlardan yararlanıyoruz. Toz tehlikesi kontrolü ve güvenliği sağlıyoruz. Ayrıntılara verdiğimiz önem, zamanında son tarihler ve bütçe dahilinde sonuçlarla sonuçlanan ilk önce güvenliği garanti eder.

Bilgi toplama ve saha incelemesini, durum incelemesini, saha hazırlığını ve fiili yıkımı içeren bir süreci takip ediyoruz. Tüm işlerimizde olduğu gibi (büyük veya küçük), yıkımdan çıkarılan malzemeleri ayırır ve geri alırız, geri dönüştürürüz ve / veya sorumlu bir şekilde imha ederiz.

Yıkım Uzmanları , sahaya en iyi ekip ve araçları yerleştirmeye ve işi mümkün olan en güvenli şekilde yaptırmaya kendini adamıştır.

× Whatsapp