Akar

Son Teknoloji Makinalar ile Profesyonel Hizmetler Sunuyoruz.

Karot Kesme Hizmetleri

Karot kesme hizmetleri asfalt yol kesme, duvar kesme, beton kesme işlemlerini içerir. Hizmet özellikle beton alanların istenilen şekil ve boyutlarda özel aletlerle kesilmesi / delinmesi işlemlerini içerir. Karot delme tekniği, çeşitli çaplarda, darbesiz, istenilen yerde, sessiz ve temiz, demir donatı ile demir beton kaplama ve perdelerde her türlü açma ve yenileme için kullanılır.

Karot makineleri yatay ve dikey pozisyonlarda kullanılmak üzere geliştirilmiş olup her türlü ihtiyaca cevap verebilmektedir. Asansör ve merdiven boşluğu genişletmelerinde, zemin betonu çatlaklarını önlemek için derz kesmelerinde, perde duvarlarda, kapı ve pencere açıklıklarında, tesisat deliklerinde, havalandırma deliklerinde, elektrik kuyu açıklıklarında, havalandırma bacası genişlemelerinde, istinat duvarlarında yağmur drenaj deliklerinde kullanılırlar.

Demir takviyeli ve donatısız beton zemin ve duvar sondajı herhangi bir zarar görmeden tamamlanır.

Karot Delme

Karot matkap, bir yüzeyden delikler açmak için kullanılan içi boş, silindirik bir matkaptır. Metalden yapılmıştır ve matkap uçları genellikle elmas veya karbür ile kaplanmıştır. Bir karot matkap, bir motor, tutacak ve matkap uçlarından oluşur. Bir karot matkabı ile diğer çimento kesme aletleri arasındaki temel fark, bir karot matkabın malzemeden bir numune çıkarmasıdır. Matkabın ortası oyuktur ve delinmiş malzemeden bir numune çıkarmasına izin verir.

Bir karot matkap, çeşitli yüzey türlerine nüfuz edebilir. Çimento, odun, kayalar ve buzu kesebilir. Deliği oluşturmak için bir bükme hareketiyle yüzeyi iter. En iyi performansı sağlamak için her yüzeye farklı bir matkap ucu takılması gerekir.

Bir karot matkabın boyutu, gücü ve özellikleri, ne için kullanılacağına bağlı olarak değişebilir. Bireyler evde küçük bir karot matkap kullanabilirken, güçlü, orta boy bir matkap da binalar ve madenler için kullanılabilir. Büyük matkaplar genellikle büyük inşaat projelerinde betonun kesilmesi için kullanılır.

Duvar Testere

Duvar testeresi, dikey veya yatay yüzeylerde doğru beton kesimi için kullanılır. Bu beton duvar kesme yöntemi, yeni bir kapı, HVAC açıklığı veya pencere gerektiğinde kullanılır. Duvar testereleri ayrıca merdivenler ve asansörler için erişim yollarını, mekanik hizmetler ve kablolama için geçitler ve barajlar, tanklar ve diğer yapılardaki akış dedektörlerini de kesebilir.

Bu çimento kesme testereleri hem beton hem de duvar yapılarında kullanılabilir. Yüzeyleri pürüzsüz bir şekilde bırakarak açıklığı kapı veya pencere montajı için hazır hale getirirler. Bir duvar testeresi, 37 inç kalınlığa kadar yüzeylere nüfuz edebilir.

Duvar testereleri benzersizdir çünkü düz testerelerin güvenli bir şekilde kullanılamayacağı dik bir eğimli yüzeyde kullanılabilirler. Ayrıca, pürüzlü duvarların bitirilmesi gibi özel uygulamalar için de kullanılabilirler. Duvar kesme üniteleri son derece portatiftir ve beton kesme uzmanları için kurulumu kolaydır, bu da onları genel olarak harika beton kaldırma araçları haline getirir.

Karot Kesme İşlemleri

Yüksek kaliteli Karot Kesme Hizmetleri sunmaktayız. Sistematik uygulamaları nedeniyle, bu hizmetler piyasada oldukça talep görmektedir.

  • Zamanında uygulama
  • Modern teknoloji kullanılarak gerçekleştirilir
  • Uygun maliyetli hizmet

Buna ek olarak, bu hizmetler modern teknoloji ve ekipman kullanılarak ve kullanıcı tanımlı spesifikasyonlarda yürütülmektedir.

× Whatsapp