Akar

Son Teknoloji Makinalar ile Profesyonel Hizmetler Sunuyoruz.

Beton Karot Delme Nedir?

Şirketler yeni bir bina inşa ederken, betonları boyunca çeşitli açıklıkları dahil etmek zorundadırlar. Bu açıklıklar birçok amaca hizmet edebilir ve inanılmaz derecede önemlidir. Bir binanın elektrik üretimi için bir sıhhi tesisat sistemine veya bir elektrik çerçevesine ihtiyaç duyması halinde, bir çekirdek delici gerekli olacaktır. Bu tür işlemler için sondaj yaparken, hassasiyet ve doğruluk büyük önem taşır. Bu, özellikle bir HVAC sistemi veya bir ankraj deliği hakkında konuşurken doğrudur. Beton karotlu sondaj hizmetleri, bu açıklıkların tek tip ve inşaatçının ihtiyaçlarına göre özel olmasını sağlar.

Her türlü betonda delik açabiliriz. Mümkün olan en iyi sonucu sağlamak için, yıkım robotlarımızın her biri bir elmas karotlu matkap ucu ile donatılmıştır. Son teknoloji ekipmanlarımız, betonda ¼ ”ila 80” çapındaki delikleri kolaylıkla ve güvenli bir şekilde delmemizi sağlar. Ek olarak, teknisyenlerimiz bu delikleri betona herhangi bir açı veya derinlikte delebilir.Proje ne kadar büyük veya küçük olursa olsun, Keskin Karot her türlü çimento kaplama işinin üstesinden gelebilir.

Elmas Karotlu Delme Nedir?

Adını elmas ucundan alan elmas karot delme, asfalt, duvar ve çelik dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere çok çeşitli sert malzemeleri titreşimsiz delmek için etkili ve doğru bir yöntemdir. Hiçbir titreşim, sondaj sürecinde yakındaki yapıların zarar görmemesini sağlar.

Neden Elmas Karotlu Delme?

Elmaslı karot delme teknikleri, hassas bir dairesel penetrasyon gerektiğinde kullanılır. 60 “çapa kadar olan delikler hemen hemen her derinliğe kadar delinebilir. Karotlama levhalarda ve duvarlarda herhangi bir açıda yapılabilir. Elektrikli veya hidrolik sondaj kuleleri hassas yerlerde veya dar alanlarda delme için kullanılabilir.

Beton Karotlu Sondaj Uygulamaları

  • HVAC Sistemleri
  • Sıhhi Tesisat Sistemleri
  • Yeraltı Telekomünikasyon Boru Hatları
  • Elektrik Çerçeveleri
  • Cıvata Ankrajı
  • Kanalizasyon Sistemleri
  • Endüstriyel Kurutma Delikleri
  • Bina inşaatı
  • Somut Numune Analizi
  • … Ve Çok, Çok Daha Fazlası!

Neden Elmas Çekirdekli Matkap Ucu Kullanmalı?

Keskin Karot ile elmas karotlu matkap uçları kullanmayı seçmemizin birçok nedeni var. Pek çok insanın bildiği gibi elmas, Dünya’da doğal olarak oluşan en zor maddedir.. Yeterince sürtünme ve basınç verildiğinde, bir elmas hemen hemen her şeyi kesebilir. Elmasın dayanıklılığı ve kesme gücü sayesinde, çalışanlar işleri daha hızlı, daha doğru ve hassas bir şekilde tamamlayabilirler.

Elmas matkap uçlarının talaşlanması ve sıyrılması daha zordur, bu da daha pürüzsüz bir delik sağlar. Ek olarak, sağlamlıkları, bitlerimizin bütünlüğü konusunda endişelenmemize gerek kalmadan işten işe geçmemizi sağlar. Bu, müşterilerimiz için daha fazla güvence ve gönül rahatlığı anlamına gelir. Elmas matkap uçları söz konusu olduğunda, kötü yapılmış bir iş veya özensiz beton kesme konusunda asla endişelenmenize gerek kalmayacak. Teknolojimiz ve iş ahlakımız nedeniyle Keskin Karot, en gelişmiş karot delme işlerini kolaylıkla gerçekleştirir.

× Whatsapp